Image

NOWOŚCI od tiguara

Zapraszamy do obejrzenia relacji z największej konwencji fitness w Europie Środkowej - 16. edycji EU4YA by tiguar, której byliśmy organizatorem! W dniach 27-28 maja 2023 roku, profesjonaliści fitness z Polski i z całego świata zgromadzili się w Łodzi, aby dzielić się wiedzą, czerpać inspirację i ćwiczyć z najlepszymi. Obejrzyj relację i poczuj energię oraz euforię, które panowały na wydarzeniu.

Od wykładów, przez warsztaty, po liczne sesje treningowe, EU4YA by tiguar oferowała liczne aktywności dla każdego trenera personalnego, instruktora fitness i właściciela klubu. Wydarzenie przyciągnęło tłumy, a frekwencja w tym roku była naprawdę imponująca.

Z tych zdjęć możesz korzystać do promocji produktów tiguar

Image

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Jeśli Ty też chcesz doświadczyć takich emocji oraz uczyć się i trenować z najlepszymi, koniecznie zapisz datę: 11-12 maja 2024 roku, ponieważ kolejna edycja odbędzie się w tych dniach. Serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do Euforii!

Image
Image

tiguar na FIBO

Jak informowaliśmy w poprzednim newsletterze, w tym roku nawiązaliśmy współpracę z NAOMI FITNESS DESIGN w celu stworzenia wspólnego stoiska na targach FIBO. Jednym z efektów tej współpracy była strefa treningowa, w której wykorzystaliśmy synergiczne połączenie bram NAOMI i sprzętu Tiguar, podkreślając wysoką jakość i design naszych produktów.

Image

tiguar podbija Egipt

Podczas jednego z obozów fitness prowadzonych przez Dominikę Waksmundzką - ambasadorkę tiguara, nasz sprzęt poleciał aż do Egiptu, gdzie przez uczestników oraz panujące tam warunki atmosferyczne był poddawany rygorystycznym testom .

Zdjęcia z Egiptu

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zobacz wcześniejsze newslettery tiguara:

does it sound interesting?

Follow Us:
Instagram  /  LinkedIn  /  Facebook
Image
© 2010-2023, tiguarfitness.com

Head Office

tiguar
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź, Poland
contact