Image

NOWOŚCI OD TIGUARA #18

Cóż to był szalony miesiąc! Na początku czerwca odbyła się EU4YA by tiguar 2022 - największa konwencja trenerów personalnych i instruktorów fitnessu w tej części Europy! Chociaż w ostatnim czasie nasze myśli i wysiłki skupiały się głównie na 15. edycji EU4YA by tiguar, mamy też inne materiały i informacje do przeczytania i wykorzystania.

Poczuj euforię

EU4YA by tiguar 2022 przyciągnęła do Łodzi setki instruktorów fitness i trenerów personalnych, którzy przez dwa dni ćwiczyli i uczyli się od autorytetami branży fitness z Polski i zagranicy. Zajęcia prowadzone były między innymi przez Jannie Lindeque, Alessandro Muo, Lorenzo Sommo i ponad 70 innych gwiazd ze świata fitness. Oprócz licznych treningów odbywały się również specjalistyczne wykłady w 3 salach strefach, z których najpopularniejsze były te związane z fizjoterapią i uroginekologią.

Nie sposób opisać wszystkiego, więc zapraszamy do obejrzenia relacji z EU4YA by tiguar:

Witajcie w FITNESS POWER HOUSE

Fitness Power House jest największym specjalistycznym sprzedawcą sprzętu fitness w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oferującym gamę najwyższej jakości marek fitness. Celem firmy jest zapewnienie najlepszej kolekcji doskonałych produktów. Firma oferuje ponad 15 000 produktów. Firma dba, aby oferować najwyższej jakości produkty, dzięki czemu jest tak lubiana przez klientów w ZEA.

https://fitnesspowerhouse.com/

Image

tiguar SAFETY BODY BALL w kolorze grafitowym

Przypominamy, że body ball safety plus w kolorze grafitowym jest już dostępna w naszej ofercie. Jednocześnie przesyłamy kilka zdjęć, abyście mogli wprowadzić ten produkt do swojej oferty.

Image

test piłki body ball SAFETY

Zastanawiasz się, jaką piłkę fitness wybrać? Czy wiesz czym różni się najlepszy produkt na rynku od najtańszego? Wiemy, że to trudne - dlatego przygotowaliśmy test bezpieczeństwa porównujący tiguar body ball safety plus z inną piłką fitness znanej marki. Dowiedz się, jaka jest różnica między nimi!

zdjęcia ze sprzętem tiguara

Widzieliście te najnowsze zdjęcia? Zachęcamy do korzystania z nich w swoich kampaniach marketingowych.

Image

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ?

Jeśli potrzebujesz materiałów graficznych lub wideo, daj nam znać! Chętnie stworzymy materiały, które pomogą Ci sprzedawać produkty tiguar.

 
 

 

 

Zobacz wcześniejsze newslettery tiguara:

does it sound interesting?

Follow Us:
Instagram  /  LinkedIn  /  Facebook
Image
© 2010-2023, tiguarfitness.com

Head Office

tiguar
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź, Poland
contact