Image

NOWOŚCI OD TIGUARA #24

TIGUAR ALFA

Wraz z końcem roku wprowadzamy nową linię produktów - System podwieszany tiguar ALFA, która otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości!  Taśmy treningowe tiguar ALFA, zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Taśmy tiguar ALFA są przeznaczone dla użytkowników komercyjnych oraz wymagających użytkowników domowych.

ALFA PRO

Modułowa konstrukcja systemu ALFA PRO (flagowego produktu w tej kategorii) otwiera przed użytkownikami całe spektrum ćwiczeń w podwieszeniu. Zastosowane w nim rozwiązania techniczne umożliwiają wykorzystanie ALFA PRO w treningu wzmacniającym, rozciągającym, gimnastycznym, a nawet aerobowym.

Wystarczy dosłownie kilka sekund, by rozłączyć elementy systemu i zamienić tradycyjne uchwyty do ćwiczeń na kółka gimnastyczne, akcesoria aerobowe, trapez czy huśtawkę. Kolejną zaletą jest to, że zestaw ALFA PRO zawiera dodatkowe akcesoria: uchwyt na drzwi, przedłużkę z karabińczykiem oraz torbę. Teraz nie masz już wymówek - naprawdę możesz ćwiczyć wszędzie!

Image

ALFA ONE

Najwyższej jakości pasy treningowe ALFA ONE, to sprzęt polecany do każdego klubu fitness, siłowni i studia treningowego. Łatwość obsługi sprawia, że doskonale nadaje się do treningów grupowych oraz dla osób początkujących. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, doskonały design i najwyższej jakości materiały, przenoszą trening na jeszcze wyższy poziom.

Image

GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Tiguar ALFA, to jeden z niewielu systemów taśm podwieszanych dostępnych do treningu w klubach i siłowniach. Dlatego masz pewność, że wytrzyma nawet największe obciążenia i długotrwałe użytkowanie. Gwarancja do użytku komercyjnego, jest bezpieczna dla Ciebie i członków Twojego klubu!

Oba systemy tiguar ALFA produkowane są w Polsce z dbałością o bezkompromisową jakość wykonania, bezpieczeństwo i estetykę charakterystyczną dla marki tiguar. Przykładowo, kluczowy element bezpieczeństwa systemu, czyli karabińczyk, wykonany jest z aluminium lotniczego. Dzięki temu wytrzymuje obciążenie statyczne do 1200 kg, co potwierdziliśmy licznymi testami w Europie.

Image

ZOBACZ WIĘCEJ

Image

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ?

Jeśli potrzebujesz materiałów graficznych lub wideo, daj nam znać! Chętnie stworzymy materiały, które pomogą Ci sprzedawać produkty tiguar.

Zobacz wcześniejsze newslettery tiguara:

does it sound interesting?

Follow Us:
Instagram  /  LinkedIn  /  Facebook
Image
© 2010-2023, tiguarfitness.com

Head Office

tiguar
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź, Poland
contact