Image

NOWOŚCI OD TIGUARA #22

Z wielką przyjemnością przedstawiamy długo oczekiwany system taśm podwieszanych tiguar ALFA. Mamy nadzieję, że produkt i materiały marketingowe przypadną Wam do gustu. Oczywiście w newsletterze znajdziesz również materiały wspierające inne nasze produkty - korzystaj z nich bez ograniczeń.

System taśm podwieszanych Tiguar ALFA, dla klubów i użytkowników domowych

Oprócz dostarczenia na światowy rynek systemu podwieszanego, który maksymalizuje możliwości treningowe, naszym najważniejszym celem, oprócz zaoferowania szerokiej gamy dostępnych opcji dla siłowni i klubów sportowych, a także użytkowników domowych.

Naszym głównym celem było stworzenie najwyższej klasy, profesjonalnych taśm treningowych. Jednocześnie jednak chcieliśmy dostarczyć na światowy rynek produkt, który maksymalizuje możliwości treningowe w klubach fitness i siłowniach, przy jednoczesnej przydatności dla użytkowników domowych. Wierzymy, że udało nam się zrealizować ten cel.

Taśmy tiguar ALFA zostały zaprojektowane przez zespół ekspertów, którzy zadbali o ich design, funkcjonalność i trwałość. Taśmy są produkowane w Polsce i charakteryzują się ponadprzeciętną jakością. Dzięki temu można je wykorzystywać w klubach i centrach sportowych (gwarancja komercyjna).

Image

Zdjęcia tiguara ALFA

Image

FILMY: AERIAL W KLUBIE

Image

FILMY: oznaczenie POWERBAND

Image

FILMY: PODŁOGA OD TIGUARA

Image

PRZYKŁADOWE REALIZACJE - MAGIC GYM

Image

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ?

Jeśli potrzebujesz materiałów graficznych lub wideo, daj nam znać! Chętnie stworzymy materiały, które pomogą Ci sprzedawać produkty tiguar.

 
 

 

 

Zobacz wcześniejsze newslettery tiguara:

does it sound interesting?

Follow Us:
Instagram  /  LinkedIn  /  Facebook
Image
© 2010-2023, tiguarfitness.com

Head Office

tiguar
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź, Poland
contact