Image

NOWOŚCI OD TIGUARA #19

W ostatnim czasie odnowiliśmy design i znacznie podnieśliśmy jakość niektórych naszych produktów. Wśród odnowionych produktów znajdziesz między innymi tiguar powerbag v3 oraz tiguar plyo soft box v2.

TIGUAR PLYO SOFT BOX

Miękkie skrzynie tiguar plyo są wykorzystywane w treningu plyometrycznym do budowania siły eksplozywnej. Doskonale nadają się zarówno do treningu sportowców wyczynowych, jak i do treningu funkcjonalnego oraz siłowego. tiguar plyo soft box to zestaw 4 skrzyń wykonanych z pianki o dużej gęstości, która pochłania uderzenia. Pomaga to uniknąć nagłego przeciążenia stawów.

Image

POWERBAG V3

Image

Powerbag może stanowić alternatywę dla hantli, sztang czy kettlebelli, ponieważ jest interesującym rozwiązaniem w treningu wytrzymałościowym i siłowym. Nie posiada stabilnego środka ciężkości, co powoduje większe zaangażowanie włókien mięśniowych podczas wykonywanych ćwiczeń. Jest idealny do wzmacniania siły uchwytu. A dodatkowo może być rzucany i łapany.

TIGUAR BOLSTER

Wśród niedawno wprowadzonych produktów znajdziesz także tiguar Bolster. Bolster jest jednym z akcesoriów przydatnych do praktykowania jogi, relaksu, a także medytacji i rozciągania. Wykonany jest z ekologicznych materiałów organicznego pochodzenia. Wypełniony jest gryką, która daje elastyczność i łatwo się formuje, dzięki czemu Bolster dostosowuje się do kształtu ciała, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

TIGUAR ALL AROUND!

Zaczęliśmy pracę nad stworzeniem kolekcji obracających się zdjęć przedstawiających produkty tiguara. To doskonały materiał do prezentacji produktów w sklepie internetowym i na portalach społecznościowych. Pliki są dostępne w dwóch formatach: MP4 i GIF.

KLUBY TIGUARA SĄ WSZĘDZIE

Choć sprzęt tiguara dotarł już do wielu miejsc na świecie, najbardziej cieszymy się z kompleksowych projektów (gdy wszystkie strefy klubu są wyposażone w sprzęt tiguara. Jeden z niedawno otwartych klubów został właśnie wyposażony w pełen zestaw sprzętu tiguara: Fitness Factory Falun from Sweden.

Image

MATERIAŁY WAKACYJNE

Image

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ?

Jeśli potrzebujesz materiałów graficznych lub wideo, daj nam znać! Chętnie stworzymy materiały, które pomogą Ci sprzedawać produkty tiguar.

 
 

 

 

Zobacz wcześniejsze newslettery tiguara:

does it sound interesting?

Follow Us:
Instagram  /  LinkedIn  /  Facebook
Image
© 2010-2023, tiguarfitness.com

Head Office

tiguar
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź, Poland
contact