Image

NOWOŚCI OD TIGUARA #17

W tym wydaniu naszego comiesięcznego newslettera mamy przyjemność zaprezentować Wam coś specjalnego – katalog linii tiguar aerial oraz zestaw zdjęć lifestyl'owych z naszej najnowszej sesji zdjęciowej! Materiały są gotowe do wykorzystania na firmowych stronach internetowych i portalach społecznościowych.

katalog tiguar aerial

Kierując się potrzebą ciągłego rozwoju, duża część naszych klientów poszukuje nowych doznań, a także świadomego, dogłębnego ruchu połączonego z treningiem mentalnym. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, postawiliśmy na  trening aerial, który w wyjątkowy sposób łączy elementy fitnessu, akrobatyki, tańca i jogi Zaowocowało to stworzeniem i wprowadzeniem do naszej oferty linii produktów - aerial.

Po wielu miesiącach pracy z radością prezentujemy linię produktów tiguar aerial!

Linia ta dedykowana jest profesjonalnym klubom fitness, studiom jogi oraz użytkownikom domowym, poszukującym produktów premium. tiguar aerial charakteryzuje się  bezkompromisową jakością, polską produkcją, piękną kolorystyką oraz najwyższą dbałością o bezpieczeństwo.

W tym newsletterze mamy przyjemność zaprezentować nasz nowy katalog - czternaście stron, na których przedstawiamy wszystkie produkty z nowej linii i odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Image

tiguar aerial - ZDJĘCIA lifestyle

Do udziału w inauguracyjnej sesji linii tiguar aerial zaprosiliśmy dwie wybitne zawodniczki – Urszulę Machowską i Jagodę Lasotę.

Urszula jest Mistrzynią Polski w Aerial Hoop Art w kategorii zawodowej (Pole & Aerial IPSF Polish Championships 2021) oraz zdobywczynią czwartego miejsca na Mistrzostwach Świata w Aerial Hoop Art Professional (IPSF World Pole and Aerial Championships 2021).

Jagoda jest Mistrzynią Polski w Aerial Hoop Art w kategorii półprofesjonalnej (Mistrzostwa Polski Pole & Aerial IPSF 2021), Mistrzynią Europy w Aerial Hoop (2019) oraz zdobywczynią trzeciego miejsca na Mistrzostwach Świata w akrobatyce powietrznej (POSA Aerial World Championship 2019).

Miło nam poinformować, że pierwsze dziesięć zdjęć z  sesji aerial jest już dostępnych! Zdjęcia z tej sesji są przeznaczone do wykorzystania jako materiał reklamowy dla produktów tiguar aerial.

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ?

Jeśli potrzebujesz materiałów graficznych lub wideo, daj nam znać! Chętnie stworzymy materiały, które pomogą Ci sprzedawać produkty tiguar.

 
 

 

 

Zobacz wcześniejsze newslettery tiguara:

does it sound interesting?

Follow Us:
Instagram  /  LinkedIn  /  Facebook
Image
© 2010-2023, tiguarfitness.com

Head Office

tiguar
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź, Poland
contact