Image

NOWOŚCI TIGUARA #28

Zamów sprzęt nawet gdy nie jest on dostępny na platformie B2B

Chcielibyśmy przypomnieć, że nawet jeśli jakiś sprzęt nie jest dostępny na naszej platformie B2B, to jako nasz Partner masz możliwość zamówienia go bezpośrednio u swojego opiekuna handlowego. Możesz na przykład zarezerwować dany sprzęt na przyszłe akcje sprzedażowe lub nowe realizacje. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać.

Ujawniamy fragment ostatniej sesji zdjęciowej

Już wkrótce przedstawimy Wam pierwsze zdjęcia z naszej najnowszej sesji zdjęciowej, która odbyła się na stadionie. W sesji wzięła udział trójka trenerów wyłoniona w specjalnym castingu.
 
W trakcie sesji zrobiliśmy zdjęcia nowym wersjom kilku produktów oraz nagraliśmy kilka krótkich filmów.
 
 

 

 

Image
Image
Image

tiguar kettlebell

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

tiguar medicine ball

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zmysłowa podróż przez pilates z tiguar

Trening Pilates to zmysłowy taniec, w którym każdy ruch emanuje uważnością i precyzją, a sprzęt tiguar staje się twoim subtelnym partnerem, który delikatnie prowadzi i wspiera Cię w kolejnych sekwencjach ćwiczeń.
 
Twoje ciało i sprzęt tiguar zlewają się w jedność, niczym kochankowie zanurzeni w głębokich objęciach. To doświadczenie przenika Twoje zmysły, aktywuje każdy mięsień i ożywia każdą komórkę Twojego ciała.
 
Pozwól sobie na ten luksus. Odkryj pilates w jego najczystszej, najbardziej zmysłowej formie - wzbogacony przez tiguar.

inspiracje do ćwiczeń z tiguar power gym butterfly

Odkryj możliwości, jakie oferuje sztanga tiguar power gym butterfly. Zobaczysz, jak efektywnie i wszechstronnie można wykorzystać ten sprzęt w treningu. Od podstawowych ruchów, przez zaawansowane techniki, aż po ćwiczenia angażujące różne grupy mięśniowe. Sztanga power gym butterfly od tiguar to nie tylko sprzęt, to partner w drodze do osiągnięcia Twoich celów treningowych. Obejrzyj i zainspiruj się do działania!
Ćwiczenia prezentuje Lenka Klimentova - doświadczona instruktorka fitness i tancerka.

tiguar wspiera trenerów

Praca trenera to misja, która ma głęboki wpływ na życie innych. Trenerzy są świadkami niesamowitych transformacji zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Widzą, jak ich podopieczni stają się pewni siebie i pełni życia. To trenerzy pomagają przełamać bariery, które wydawały się nie do pokonania. Trenerzy tworzą przestrzeń, w której każdy czuje się akceptowany i motywowany do dalszego działania w trakcie wspólnych treningów i obozów.
 
Wspólne ćwiczenia śmiech i pod stają się fundamentem trwałych relacji. To dzięki trenerom Kobiety i mężczyźni uzyskują równowagę między ciałem a umysłem. To dzięki trenerom tym w klubie na obozie i online osoby ćwiczące przekraczają swoje granice i odkrywają nowe możliwości.

Właśnie dlatego tiguar z dumą wspiera trenerów i kluby w promowaniu aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wierzymy, że razem możemy zrobić więcej.

Kluby ze sprzętem tiguar

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kluby ze sprzętem tiguar

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zobacz wcześniejsze newslettery tiguara:

does it sound interesting?

Follow Us:
Instagram  /  LinkedIn  /  Facebook
Image
© 2010-2023, tiguarfitness.com

Head Office

tiguar
ul. Brukowa 6/8
91-341 Łódź, Poland
contact