produkt polski

tiguar
magnetic
speed
ladder

Bądź o krok przed wszystkimi.
Pokaż, na co Cię stać!

Nikt nie trenuje po to, by zostawać w tyle. Trenujemy po to, by z każdym ruchem być bliżej zwycięstwa. Pracuj na swoją przewagę z tiguar magnetic speed ladder.

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sportowcem, czy amatorem świadomym swoich treningowych celów - rozwijaj pełne możliwości swojego organizmu z drabinką szybkościową tiguar magnetic speed ladder.

Dzięki współpracy z Jakubem Podgórskim, doświadczonym trenerem przygotowania motorycznego, stworzyliśmy narzędzie, które przygotuje Cię do tego, byś zawsze mógł dawać z siebie 100% swoich możliwości.

Modułowa drabinka koordynacyjna GT by tiguar jest uniwersalnym przyborem treningowym dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Moduły można łączyć ze sobą za pomocą magnesów na wiele różnych sposobów, co pozwala na nieograniczoną liczbę kombinacji i ćwiczeń z drabinką. Produkt otwiera nowe możliwości w treningu motorycznym i koordynacyjnym.

Magnetyczna drabinka szybkościowa tiguar to lekki, łatwy w użyciu i bardzo wytrzymały przybór, który sprawdzi się doskonale we wszystkich warunkach.

Autor koncepcji drabinki szybkościowej tiguar magnetic speed ladder

Jakub Podgórski

Doświadczony trener przygotowania motorycznego między innymi Cracovii Kraków (ekstraklasa piłkarska), a obecnie kadry Polski mężczyzn w futsalu. Absolwent prestiżowych kursów trenerskich w Polsce i zagranicą. Jako szkoleniowiec i twórca koncepcji treningowej GT Training łączy świat sportu zawodowego ze światem fitness pozwalając na ich przenikanie się i czerpanie obustronnych korzyści.

Jak powstał pomysł na stworzenie drabinki szybkościowej w takim wydaniu?

Dlaczego warto wykorzystywać drabinkę tiguar magnetic speed ladder w treningach?

Jesteś autorem koncepcji treningowej GT. Czym jest GT Training?